دعوت از اساتید - راه اندازی دپارتمان جدید

06 Sep 2017 نظرات: 0 بازدیدها: 
2076_94555.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
اینجا مکانی است که به اساتید و دانش آموختگان مرتبط با علوم پایه پزشکی امکان می دهد تا ضمن انجام فعالیت آموزشی و راهنمایی دانشجویان و افراد شاغل در این حیطه، نام خود را مطرح نمایند. لذا برای فعالیت هر یک از همکاران، یک دپارتمان مستقل در نظر گرفته شده تا بتوانند به فعالیت های آموزشی خود بپردازند.
برای تشویق و حمایت همکاران، علاوه بر راه اندازی دپارتمان اختصاصی آموزشی، برای آنها درایو نا محدود گوگل اجاره خواهد شد تا فایل ها و ویدئوهای خود را آپلود کرده و رزومه آنها در وب سایت های آکادمی نیز قرار خواهد گرفت تا فعالیت های آنها معرفی شوند. هزینه تمام این خدمات توسط "آکادمی علوم پایه پزشکی" پرداخت شده و بطور رایگان و برای حمایت از عزیزان فرهیخته ایرانی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی هستم و تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از طرف دیگر بیش از ده سال عضو هیات علمی وزارت علوم ایران بوده ام و سال ها دروس بیوشیمی و زیست شناسی سلولی و مولکولی را تدریس کرده ام. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. اینجانب از هر نوع فکر و ایده نویی برای هر چه بهتر کردن سرویس ها و خدمات آموزشی و پژوهشی به فرهیختگان عزیز کشورم، استقبال می کنم.
مطالب منThis news item is from آکادمی علوم پایه پزشکی
http://office.parhamacademy.com/news/job.html