آزمون های بین المللی به همراه اعطای گواهی نامه

14 Sep 2017 نظرات: 0 بازدیدها: 
image036.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده

مرکز سنجش آموزش پزشکی، امکان اعطای گواهی نامه را نیز در زمینه های تخصصی دارد. در ادامه مطلب نمونه آزمون هایی را مشاهده می کنید که برای آنها آزمون تخصصی گرفته می شود و در صورت کسب نمره قبولی گواهی نامه ارزشیابی دریافت می کنید.

تبصره: برای دریافت گواهی نامه، پیشنهاد می شود داوطلبین در دوره های آکادمی علوم پایه پزشکی شرکت نمایند، اما شرکت در این دوره ها ضروری نبوده و چنانچه داوطلب تشخیص می دهد دانش لازم را در مبحث مورد نظر دارد، میتواند بطور مستقل در مرکز آزمون هوشمند، به شرکت در پکیج های گواهی نامه اقدام نماید.

تبصره: هر پکیج و آزمون، مستقل است، و جداگانه میتواند تا سه نوبت توسط داوطلب انتخاب شده و آزمون آن را بدهد.

تبصره (مهم): چنانچه داوطلبین تمایل داشته باشند برای دریافت گواهی نامه، دوره های شش ماهه آموزشی را شرکت کرده و سپس در آزمون شرکت کنند و گواهی نامه دریافت دارند، می توانند پکیج های مربوط به دوره های شش ماهه را انتخاب کنند.

تبصره: دانشجویانی که قصد دریافت گواهی نامه دارند، باید حتما برای تایید شدن مشخصات شخصی آنها، فایل اسکن شده کارت ملی را نیز ارسال کنند.

پکیج‌های آزمون
آزمون + گواهی نامه بین المللی: Bioinformatics and Data Analysis 
 آزمون + گواهی نامه بین المللی: Drug Design and Drug Discovery Technology 
 دوره آموزشی شش ماهه + آزمون + گواهی نامه بین المللی: Manuscript Writing for Journal Publication 
 دوره آموزشی شش ماهه + آزمون + گواهی نامه بین المللی: Drug Design and Drug Discovery Technology 

هزینه ثبت نام در سامانه آزمون هوشمند: 45500 تومان

( این هزینه برای ثبت نام در مرکز آزمون است و داوطلب برای دریافت گواهی نامه و شرکت در آزمون تخصصی هزینه جداگانه ای را بپردازد)

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت