گروه نخبگان انتشار مقاله (مدرسه مقاله نویسی)

07 Sep 2017 نظرات: 0 بازدیدها: 
article_workshops1.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
مقاله مروری صرفا بررسی تاریخی مقالات دیگر نیست بلکه باید دارای ایده باشید کاری نوین را که مکمل کار محققین پیشین است ارائه کنید و در نهایت نیز راهکارهایی را جهت مطالعات آتی در آن زمینه تخصصی ارائه کنید. نوشتن مقاله مروری به مراتب سنگین تر است و ژورنال های خوب به سختی منتشر می کنند. در نوشتن این نوع مقاله من به شما کمک می کنم که در کنار کارهای پژوهشی خود یک مقاله مروری هم داشته باشید.
largepreview.png
IMG_20170910_0004.jpg

این دوره به ارزش 7 واحد آموزشی است.

مزیت بسیار مهم مقاله مروری: مهمترین مزیت آن این است که شما وقتی مقاله مروری مینویسید، با کلیه زوایای موضوع اشنا می شوید. این زمان بهترین زمان است که شما سوژه پژوهش های آینده خود را پیدا کنید، و میتوانید برای پایان نامه خود موضوع پیدا کرده و یا جهت پایان نامه خود را به سمت موضوعات بروز تری تغییر دهید.
این دوره شامل دو بخش است:
1- مبانی مقاله نویسی ( 2 واحد): در این بخش دانشجویان با مفاهیم مقاله نویسی از انتخاب موضوع تا ساختار مقاله و پایگاه ها و ژورنال های مناسب آشنا می شوند.
2- پروژه نگارش مقاله مروری (5 واحد): در این بخش دانشجویان یک موضوع را انتخاب کرده و مقاله مروری را می نویسند و تا مرحله ارسال به ژورنال و مکاتبات نهایی تا اخذ پذیرش را کار می کنند.
دوره پیشرفته مقاله نویسی:
1- در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.
2- یک موضوع برای مقاله شما انتخاب شده و بصورت اختصاصی شروع به نوشتن مقاله می کنید.
3- در حین نوشتن مشاوره انفرادی انجام گرفته و حاصل کار شما بررسی می شود. سپس نکات لازم برای اصلاح کار شما به شما گفته می شود.
4- مرحله به مرحله مقاله را پیش برده تا به یک ژورنال ارسال کنید.
تبصره:
از آنجاییکه ارسال مقاله واقعی یک سری هزینه های ویرایشی از جمله ویرایش توسط فرد آمریکایی را نیز شامل می شود و کارآموزان در این دوره نپرداخته اند، در صورت تمایل زمانیکه مقاله به مرحله پایانی رسید و توانستید مقاله قابل قبولی را بنویسید، میتوانید بین دو یا سه نفر دیگه هزینه های ویرایش نهایی را تقسیم کنید و در آن زمان بپردازید.
بنابراین دوره "مدرسه پیشرفته مقاله نویسی" نه تنها آموزش و کارگاه تخصصی بوده است، بلکه برای شما یک مقاله هم بصورت واقعی همراه خواهد داشت که به رزومه پژوهشی خود اضافه کنید و سابقه پژوهشی شما را تقویت کند.

مدت دوره:  هشت ماه
هزینه شرکت در دوره: 1،490،000 تومان

بسته های تشویقی (تخفیف و جایزه نقدی)

بسته گارانتی انتشار مقاله

از آنجایی که معمولا بسته های مالی عاملی انگیزشی مناسبی هستند، تصمیم گرفتیم که برای افرادی که بطور کامل برنامه های آموزشی و تکالیف و در نهایت پروژه انتشار مقاله را کامل می کنند، پاداش در نظر بگیریم تا ضمن اینکه تشویق می شوید برای تقویت رزومه خود بیشتر گام بردارید، شهریه شما و حتی بیشتر از شهریه شما به شما باز گردانده می شود.

شرط دریافت پاداش: پذیرش یک مقاله در یکی از ژورنال های آی اس آی در انتشارات الزویر

ثبت نام اعضای جدید در طرح گارانتی مقاله نویسی:

هزینه شرکت در دوره: 1،490،000 تومان

مبلغ جایزه نقدی: 1،500،000 تومان
آخرین مهلت ثبت نام: بیست و پنج آبانماه 1397

اعضای جدید مدرسه مقاله نویسی که از طریق این لینک ثبت نام کنند، در لیست جوایز قرار می گیرند و پس از تکمیل دوره و پذیرش مقاله، مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان به شما پرداخت می شود.

از اینجا ثبت نام کنید

ثبت نام اعضای پیشین در طرح باز پرداخت شهریه:

هزینه شرکت در طرح گارانتی (برای اعضای پیشین): 790،000 تومان

مبلغ جایزه نقدی: 1،500،000 تومان
آخرین مهلت ثبت نام: بیست و پنج آبانماه 1397

اعضای پیشینی که در ترم های اول و دوم در سال های 96 و 97 ثبت نام کرده اند ولی به هر دلیلی در کلاس ها غیبت کرده و کم کاری داشته اند، و نیز افرادی که در ترم های قبل با هزینه های ششصد یا هفتصد هزار تومان ثبت نام کرده اند و می خواهند از پاداش و بازگشت شهریه برخوردار باشند، می توانند از طریق لینک زیر پروفایل خود را فعال نگه دارند.
تذکر مهم: کلیه افرادی که تکالیف برای آنها غیر فعال شده اند و نتوانسته اند تکالیف و آموزش ها زا طی مدت زمان مقرر شده، انجام دهند بطور کامل به حالت تعلیق در می آیند این افراد برای فعال ماندن باید اکانت خود را از طریق لینک زیر به روز کنند. سپس علاوه بر ورود اسم آن ها به لیست جوایز، فرصت مجددی در اختیارشان قرار میگیرد تا آموزش ها و پروژه را کامل کنند.
نکته تکمیلی: کلیه اعضای مدرسه مقاله نویسی که تمایل دارند مبلغ جایزه نقدی را دریافت کنند، می بایست از طریق لینک زیر ثبت نام کنند.

از اینجا ثبت نام کنید

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت