دوره فارماکولوژی ویژه داروسازان، مهاجران در رشته های پزشکی و محققان علوم پایه پزشکی

07 Jan 2019 نظرات: 0 بازدیدها: 
Cover_789x102453.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
برای اولین بار دوره جامع فارماکولوژی بطور همزمان برای دانشجویان ایرانی و خارجی به دو زبان فارسی و انگلیسی تدریس می شود. به کلیه دانشجویان و علاقمندانی که قصد ادامه تحصیل و یا تحقیق در زمینه های مختلف علوم دارویی را دارند پیشنهاد می شود این درس را انتخاب کنند. این درس بر مبنای سرفصل های استاندارد دانشگاه های آمریکایی تهیه شده است.
20190107_111858.jpg
مدرس این درس که عضو هیات علمی دپارتمان فارماکولوژی در دانشگاه پزشکی سیچوان در چین است، تصمیم گرفته است بطور همزمان تمام محتویات کلاس درس فارماکولوزی خود را به زبان فارسی نیز ارائه کند
رفرنس این درس کتاب Lippincott’s Illustrated Reviews: Pharmacology انتخاب شده است که مجموعا طی چهل فصل و ششصد صفحه، مباحث فارماکولوژی را بصورت مفهومی تشریح می کند. دوستانی که می خواهند این کتاب را از کتابخانه های دانشگاه خود تهیه کنند، می توانند ویرایش های پنجم تا هفتم را استفاده کرده و برای این درس قابل استفاده است.
مزیت این کتاب به دیگر رفرنس ها همچون کاتزونگ این است که تمام مکانیسم های دارو ائم از سرطان، قلبی و عروقی، اعصاب، و تنفس و غیره را بصورت قابل درکی برای دانشچویان مطرح می کند و برای مخاطبینی خصوصا از رشته های دیگر مثل زیست شناسی یا پزشکی که قصد تحقیق و ادامه تحصیل را در رشته داروسازی دارند، قابل درک می کند.
دوره فارماکولوژی برای اولین بار به شکل آنلاین برای مخاطبین ایرانی ارائه می شود که بطور کامل محتویات واحد درسی دانشگاهی را پوشش می دهد.

این یک فرصت هست تا هر آنکه به حیطه داروسازی علاقمند است، وارد این حیطه شود.

مخاطبین دوره جامع فارماکولوژی:
1- دانشجویان داروسازی
2- دانشجویان پزشکی
3- دانشجویان علوم پایه پزشکی (در تمام گرایش ها که قصد تحقیق و یا دکترای علوم دارویی را دارند)
4- دانشجویان تحصیلات تکمیلی زیست شناسی (در تمام گرایش ها که قصد تحقیق در زمینه علوم دارویی را دارند)
5- پزشکان و داروسازانی که قصد مهاجرت به خارج از ایران داشته  و نیاز است آزمون های تعیین سطح و تایید مدرک خود را در کشورهایی مثل کانادا بدهند.
مدرس:
دکتر پرهام جبارزاده کابلی
مدت دوره:
یک ترم استاندارد دانشگاهی (پنج ماه)
شروع زمان دوره (بصورت تخمین):
ژوئن 2019 (تیرماه 98)
هزینه ثبت نام دوره:
795 هزار تومان

برای  ثبت نام آنلاین اینجا کلیک کنید

توجه مهم: دانشجویان و کارآموزان دوره پژوهشیار ارشد داروسازی سرطان (اینجا) که در ترم فعلی (بعد از مهر ماه 97) ثبت نام کرده اند و یا ثبت نام خود را تکمیل کنند، بطور کامل دوره جامع فارماکولوژی را دریافت خواهند داشت و اگر دوره فارماکولوژی به ظرفیت حداقل برسد،  نیاز مجدد به پرداخت هزینه ندارند.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت