تخفیف ویژه کلیه کلاس ها و ویدئوها به مناسبت شروع به کار در کشور چین

11 Dec 2018 نظرات: 0 بازدیدها: 
2759151.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
به مناسبت شروع به فعالیت دانشگاهی دکتر پرهام جبارزاده، مدیریت پرهام آکادمی در کشور چین، کلیه پروژه ها و کلاس ها و ویدئوها تا پایان سال میلادی 2018 ، با 50 درصد تا 70 درصد تخفیف عرضه می شوند

تنها تا پایان دی ماه 97

اگر قصد شرکت در کلاس ها و انتخاب پروژه های داروسازی و مقاله نویسی را دارید می توانید تا ششم آذرماه با پنجاه درصد تخفیف ثبت نام کنید.

برای ثبت نام آنلاین بر روی لینک های سبز رنگ کلیک کنید.

دوره داروسازی سرطان:
( قیمت اصلی = 2060000 تومان)

با تخفیف = 990000 تومان

دوره مقاله نویسی:
( قیمت اصلی = 1500000 تومان)

با تخفیف = 790000 تومان

دوره کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی/بیوشیمی:
( قیمت اصلی = 900000 تومان)

با تخفیف = 395000 تومان

فرصت استثنایی دیگری نیز دارید:

  چنانچه تمایل دارید که کلیه ویدئو های کلاس های فوق را بصورت یکجا دریافت کنید. میتوانید از لینک زیر برای کل ویدئوها با قیمت باور نکردنی ثبت نام کنید.

( قیمت اصلی = 4460000 تومان)


با تخفیف = 795000 تومان

پی نوشت: در صورت تمایل به دریافت کلیه ویدئوهای دپارتمان علوم دارویی ، ویدئوهای آینده این دپارتمان نیز برای شما ارسال شده و می توانید با قیمت باور نکردنی، کلیه ویدئوهای داروسازی، مقاله نویسی و زیستشناسی سلولی و مولکولی و نیز بیوشیمی را دریافت کنید و سطح دسترسی ویدئوهای آتی نیز به شما داده می شود.
برچسب ها: تخفیف, ویدئو

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت