دعوت از اساتید - راه اندازی دپارتمان جدید

06 Sep 2017 نظرات: 0 بازدیدها: 
2076_94555.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
اینجا مکانی است که به اساتید و دانش آموختگان مرتبط با علوم پایه پزشکی امکان می دهد تا ضمن انجام فعالیت آموزشی و راهنمایی دانشجویان و افراد شاغل در این حیطه، نام خود را مطرح نمایند. لذا برای فعالیت هر یک از همکاران، یک دپارتمان مستقل در نظر گرفته شده تا بتوانند به فعالیت های آموزشی خود بپردازند.
برای تشویق و حمایت همکاران، علاوه بر راه اندازی دپارتمان اختصاصی آموزشی، برای آنها درایو نا محدود گوگل اجاره خواهد شد تا فایل ها و ویدئوهای خود را آپلود کرده و رزومه آنها در وب سایت های آکادمی نیز قرار خواهد گرفت تا فعالیت های آنها معرفی شوند. هزینه تمام این خدمات توسط "آکادمی علوم پایه پزشکی" پرداخت شده و بطور رایگان و برای حمایت از عزیزان فرهیخته ایرانی در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت

این افراد دارای امکانات زیر می گردند:
  • دارای دپارتمان اختصاصی خود می شوند و پکیج مربوط به آموزش مجازی، انتخاب واحد و غیره اختصاصی ایشان راه اندازی می گردد.
  • دپارتمان ایشان، دارای سامانه آزمون اختصاصی هم خواهد بود که قادر باشند از دانشجویان خود آزمون بگیرند.
  • نحوه ارائه دروس می تواند بصورت کتبی و جزوه و یا ویدئو باشد، برای آپلود ویدئو ها حداقل 500 گیگا بایت فضا در اختیارشان قرار می گیرد تا ویدئو های خود را آپلود کنند.
  • نام دپارتمان ایشان در قسمت دپارتمان ها، و رزومه ایشان در قسمت رزومه اساتید در تمام آکادمی ها قرار خواهد گرفت.
  • در آکادمی علوم پایه پزشکی و آکادمی بیوانفورماتیک، می توانند عضو شده و پروفایل باز کنند، و کلاس های خود را که در دپارتمان ارائه کرده اند، ، را در اینجا منتشر کنند.
  • واحدهای درسی و آموزشی که در دپارتمان ایشان برگزار می شود، می تواند رایگان و یا دارای شهریه باشند. لذا دانشجویان همانند دوره های فعلی که در آکادمی قابل مشاهده هستند، امکان پرداخت آنلاین خواهند داشت.
  • تمام همکاری های فوق علی رغم اینکه برای آکادمی هزینه زمانی و پولی دارد، برای همکاران رایگان عرضه می شوند، بنابراین اساتیدی که فعالیت ضعیفی داشته باشند و دانشجویان کمی جذب کنند بعد از شش ماه غیر فعال می شوند.

بدینوسیله از تمام افرادی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالا هستند و تمایل دارند در فعالیت های آموزشی گسترده شرکت کنند، دعوت می شود که درخواست خود به همراه رزومه خود را به نشانی ایمیل "@" ارسال کنند.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت