استراتژی درآمدزایی برای اینکه به آرزوهای خود برسید

13 Feb 2018 نظرات: 0 بازدیدها: 
Investment_Chart_2.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
دوستانی که قصد خارج از ایران را دارند و نگران هزینه های خود هستند و یک منبع درآمد می خواهند و یا دوستانی که قصد خروج از ایران را ندارند ولی همچنین تمایل دارند جایی مطمئن برای سرمایه گزاری پیدا کنند، چه جایی برای فعالیت بهتر از آکادمی علوم پایه پزشکی است. ضمن حمایت از فعالیت های آموزشی و پژوهشی، خود نیز مسیر موفقیت را طی می کنید. ادامه مطلب را بخوانید.
ما شدیدا بر این باور هستیم نباید آینده و موفقیت تحصیلی خود را بخاطر دریافت فاند و یا کمک هزینه تحصیلی به تعویق بیندازید
همچنین شدیدا اعتقاد داریم به فرض دریافت فاند نیز نباید با جیب خالی و به امید فاند از ایران خارج شوید. زیرا در خارج از ایران زندگی کردن مقوله دیگری است و هزینه های غیر مترقبه ای دارد و در مبالغ فاندی که به شما می دهند پیشبینی نشده است. دوری از خانواده و عملا دسترسی کوتاه شما برای انتقال وجه از ایران مشکل دیگری است که بدلیل فعال نبودن بانک های ایرانی در عرصه بین المللی با آن مواجه هستید. بنابراین نمی توانید سریعا دست به دامان خانواده شده و برای شما پول منتقل کنند.
هزینه شهریه ها و زندگی شما در خارج بسته به مدرک تحصیلی، دانشگاه و کشور مورد نظر، بین 50 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان می شود. بنابراین با فرض اینکه می خواهید حداقل دانشگاه آزاد ایران درس بخوانید، سعی کنید به کمک خانواده یا پیشبینی حداقل بین 30 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان داشته باشید. اگر چه دانشگاه هایی که می روید نه تنها با دانشگاه آزاد ایران از نظرعلمی قابل مقایسه نیست بلکه با دانشگاه های طراز اول ایران هم قابل مقایسه نیست و شدیدا بر این باوریم که این هزینه ناچیز، برای شما باز گشت خواهد داشت (به شرط اینکه تلاش کنید و سعی کنید از فرصت های علمی استفاده کنید)

حال پس از تذکرهای ضروری فوق

آکادمی علوم پایه پزشکی برای مشاوره و برای ساپورت مالی کنار شما خواهد بود. فقط با این شرط که شما هم کنار آکادمی باشید. هیچ فعالیت و همکاری بصورت یکطرفه نیست.
حال می توانید:
1- چنانچه توانایی اداره دپارتمان های آکادمی را دارید ، میتوانید در این بخش همکاری نمایید و بدینوسیله حداقل یک میلیون و پانصد هزار تومان در ماه درآمد داشته باشید. البته ما در به کار گیری همکارانی از این نوع سخت گیر هستیم. چون هدف تنها تهیه منبع مالی ماهانه برای تحصیل شما نیست بلکه هدف این است که از طرفی به دپارتمان ها و دروس آکادمی اضافه کنیم.
2- اگر قبلا فعالیت های آموزشی بصورت پراکنده در تلگرام داشتید، میتوانید فعالیت های آموزشی خود را به آکادمی بیاورید و اینجا دانشجویان شما و دیگر افرادی که بازدید کننده وب سایت آکادمی هستند ثبت نام شده و امکانات حرفه ای آموزش آنلاین در اختیار شما قرار میگیرد تا از طریق برنامه منظم آکادمی در کنار تحصیل خود فعالیت آموزشی نمایید. از این طریق هم پیشبینی می شود در ماه بالای دو میلیون تومان درآمد داشته باشید
3- آکادمی، در حال گسترش فعالیت های فرامرزی خود است و قطعا حفط و نگهداری آکادمی در خارج از ایران و ساپورت داتشجویان داخل ایران بسیار فرایندی چالش برانگیز است. راه دیگری که شما می توانید بدان وسیله به درآمد رسیده و پس انداز اندک خود را برای روز مبادا نگه دارید این است که در آکادمی سرمایه گزاری کنید. در حقیقت شما در آکادمی شریک می شوید و پیشبینی می شود حداقل بطور ماهانه یک میلیون و پانصد هزار تومان و حتی بیشتر درآمد سهم شما باشد که بصورت ماهیانه به شما پرداخت می شود. باز گشت اصل سرمایه شما نیز برای یکسال و یا دو سال تصمین می شود. بیشتر از دو سال پول شما نگهداری نشده و به شما بازگردانده می شود. البته ارتباط کاری و مالی شما با ما می تواند ادامه داشته باشد و پس از تحصیلات خود نیز بخشی از دپارتمان ها را مدیریت کنید.
ما در گذشته نیز همکاری هایی را برای سرمایه گزاری در تخقیقات سرطان می پذیرفتیم.
در این مورد افرادی که از طریق ما اقدام به پذیرش می کنند در اولویت هستند. زیرا پذیرش سرمایه گزار مسئولیت خطیری است و ما سعی نمیکنیم بیش از دو یا سه نفر را بپذیریم. چون مدیریت مبالغ بالاتر بر عهده شرکت های مالی است و ما یک موسسه آموزشی و پژوهشی هستیم که بخشی از هزینه ها را برای انتشار مقالات و کارهای تحقیقاتی بر روی سرطان انجام می دهیم. بنابراین سعی میکنیم با مسئولیت محدود درگیری مالی داشته باشیم (و نه بیشتر)
توضیح: مقادیر فاندها نیز بیشتر از این مبابغ نیستند و در بسیاری از کشورها می توانید با این مبلغ کاملا بی درد سر زندگی کنید. در ضمن داشتن درآمد جزئی به شما شهامت این را می دهد که منتظر فاند نباشید و اقدام کنید تا پس از رسیدن به دانشگاه مقصد و نشان دادن توانایی های خود بتوانید فاندهای کوچک و بزرگی را بگیرید.
بنابراین بر روی توان خود حساب کنید و هر چه زود به فکر موفقیت خود باشید. زیرا عمر و گذر زمان با هیچ فاندی قابل مقایسه نیست. میتوانید با ما در مورد اینکه مبلغ شما چقدر است و چقدر نیاز به حمایت دارید با ما مشورت کنید. همچنین حتما در مورد دانشگاه ها و کشورهایی که می توانید زود تر اقدام کنید با ما مشورت کنید.
چنانچه هر گونه سوالی داشتید می توانید با ایمیل @ تماس بگیرید.

همچنین می توانید در پروژه بزرگ کارآفرینی که طرحی بین المللی است شرکت کنید.

همچنین برای تحقیقات سرطان سرمایه گزاری کرده و نیز بطور ماهیانه درآمد دلاری داشته باشید.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت