ویدئو - کلمات انگلیسی کاربردی در نگارش مقالات آکادمیک

01 Oct 2017 نظرات: 0 بازدیدها: 
1_journal_publication1.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
اولین جلسه، کارگاه تخصصی مقاله نویسی بصورت عموم به اشتراک گذاشته شده است. دانشجویان و محققین محترم می توانند، جلسه اول و اسلایدهای آن را که به بحث بسیار کلیدی زبان انگلیسی و چالش لغات در نگارش آکادمیک می پردازد، را دانلود کنند.

از آنجاییکه این جلسه، شامل نکات انگلیسی می شود که بسیار برای آزمون آیلتس نیز کارایی دارند، استثنائا در دپارتمان آموزشی در اختیار دانشجویان کلاس آیلتس هم قرار می گیرند.
دانلود اسلاید ها، فایل های تدریس (دو ساعت) : می توانید به دپارتمان آموزشی رفته و بصورت رایگان در دوره آمادگی آیلتس شرکت کنید (با ظرفیت محدود: 10 نفر) و یا با ثبت نام سریع در مدرسه مقاله نویسی (با ظرفیت محدود: 15 نفر)، از دوره کامل مقاله نویسی در کنار نگارش یک مقاله مروری کامل، بهره مند شوید.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی یوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

دپارتمان آموزشی

سامانه آزمون هوشمند

باشگاه پژوهشگران

مشاوره مستقیم با ما

داغ ترین های آکادمی

کارگاه حرفه ای نگارش مقاله آی اس آی

در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.

ادامه .. »

دوره آمادکی بیوشیمی

بیست و یک جلسه کلاس آنلاین و مجموعا سی ساعت آموزش درس بیوشیمی صورت می گیرد.

ادامه .. »

گواهی نامه طلایی: پژوهشیار داروسازی سرطان و طراحی دارو ضد سرطان

دوره "داروشناسی سرطان و طراحی دارو علیه آنزیم های سرطان زا" بطور اختصاصی بر روی داروهای ضد سرطان تمرکز می کند. در این دوره از مفاهیم مقدماتی طراحی کامپیوتری دارو تا نکات کلیدی برای یافتن و مهار مرکز فعال آنزیم کیناز بحث می شوند.

ادامه .. »

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت